Znamy styczniową ofertę PlayStation Plus!

Sony zaprezentowało najnowszy zestaw gier, który trafi do subskrybentów PS Plus w styczniu. Podobnie jak w ubiegłym miesiącu, oprócz standardowych dwóch tytułów na PS4 otrzymamy dodatkową grę na konsolę PS5!

Już wraz z początkiem nowego roku posiadacze subskrypcji PS Plus będą mogli bez dodatkowych opłat pobrać dwa bardzo interesujące tytuły: Shadow of the Tomb Raider oraz Greedfall. Pierwszy z nich to zwieńczenie trylogii zapoczątkowanej w 2013 roku, opowiadającej o początkach młodej podróżniczki. Lara wyrusza do Ameryki Południowej, aby poznać sekrety zakony Trójcy, a także dokończyć badania prowadzone przez swojego ojca. Druga z gier – Greedfall, zabierze nas w podróż do fantastycznego świata stylizowanego na XVII wieczną  Amerykę. W tej zapierającej dech w piersiach grze RPG przyjdzie nam odkrywać nieznane krainy przesiąknięte magią, bogactwami i mnóstwem fantastycznych stworzeń.

Zobacz również: GreedFall – recenzja gry. Kolonizacja mieczem i magią!

Ponadto posiadacze PS5 otrzymają dodatkową grę dedykowaną na konsole nowej generacji – Maneater. Krótko mówiąc jest to gra w której wcielimy się w… rekina! Zaczynając jako mały rekinek będziemy musieli przetrwać w pełnym niebezpieczeństw podwodnym świecie, pożerając wszystko co stanie nam na drodze.

Źródło: blog.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?