Advertisement
Advertisement

Batman i Superman wracają do kostiumów ze złotej ery komiksów

Batman i Superman powrócą do swoich oryginalnych kostiumów ze złotej ery w nadchodzącym komiksie. Jest jednak pewien zwrot akcji.

Mroczny Rycerz i Człowiek ze Stali wspólnie przeszli przez kilka zmian kostiumów na przestrzeni lat, konsekwentnie aktualizując je, aby pasowały do ​​czasów. Ich odcienie szarości i błękitu były często rozjaśniane i przyciemniane, materiały ich strojów były często zmieniane. Niedawno kilku bohaterów powróciło do swoich korzeni, ponieważ DC Comics obiecało nowy event o nazwie Infinite Frontier, aby uhonorować przeszłą ciągłość.

Zobacz również: Manga Deadpoola to najchętniej czytany komiks Marvela?!

Batman i Superman

DC Comics

Chociaż najsłynniejszy duet DC przeszedł długą drogę, odkąd po raz pierwszy połączyli siły w 1941 roku. Powrót do swoich korzeni może być fascynującą dynamiką. Zarówno we wczesnych występach Supermana, jak i Batmana brakowało im kodeksu moralnego, który mają dzisiaj. Chociaż nie jest jasne, czy powrócą również do swoich pierwotnych osobowości, ich zderzające się cechy mogą stanowić zabawną i bombastyczną przesłankę.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?