Zaskakująca reinkarnacja wroga Batmana. Bane będzie teraz czarnoskórą kobietą!

Bane to jeden z najsłynniejszych wrogów Batmana. W wydanym właśnie komiksie The Joker#2 zobaczymy nową, żeńską wersję złoczyńcy.

W komiksach DC Comics zadebiutuje nowa wersja Bane’a. Na kartach powieści graficznej The Joker#2 przedstawiono scenę narodzin wersji postaci na Santa Prisca. Tym razem kultowy złoczyńca nie będzie obdarzonym wielką siłą fizyczną mężczyzną, gdyż dawkę toksyny Venom przyjmuje tajemnicza kobieta, która zakłada maskę słynnego złoczyńcy, a do tego za swój cel obiera Jokera. Dlaczego Książę Zbrodni, a nie Mroczny Rycerz? Otóż w poprzedniej serii słynny antagonista był jedną z ofiar ataku toksyny Jokera na Arkham Asylum, w związku z czym nowa Bane kierować będzie się zemstą.

bane kobieta komiks

fot. DC Comics

Zobacz również: Najlepsze animowane seriale DC Comics

Bane zadebiutował na łamach DC Comics w 1993 roku w komiksie Batman: Vengeance of Bane. Najbardziej znany jest jednak z kultowej serii Knigthfall, w której złamał kręgosłup Batmanowi. W filmowych ekranizacjach zobaczyliśmy go w takich produkcjach jak Batman i Robin czy Mroczny Rycerz powstaje.


źródło. gamesradar.com / ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?