Egzorcysta – zapowiedź 2. sezonu serialu Walaszka i Showmax

„Egzorcysta za niecałe trzysta” kończy urlop i wraca do roboty. Showmax Polska zaprezentował nawiązujący do obchodzonego dzisiaj Dnia Kobiet zwiastun 2. sezonu Egzorcysty, który również może stanowić swego rodzaju odcinek specjalny.  

https://www.youtube.com/watch?v=mkpl7GMVATg

Egzorcysta to produkcja oryginalna serwisu Showmax i animacja dla dorosłych, której autorem jest Bartosz Walaszek (Kapitan BombaBlok Ekipa). W serialu śledzimy losy Bogdana Bonera, człowieka do którego dzwoni się w ostateczności. Na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi, ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami i tym podobnym cholerstwem.

egzorcysta dzień kobiet 2 sezon bogdan boner strzyga 2

Zobacz również: Izabella Miko poprowadzi sobotni SNL Polska. Zobacz zobacz zwiastun programu!

Pierwszy sezon zadebiutował w serwisie Showmax 1 listopada 2017 roku i liczył 13 epizodów. Odcinki udostępniano użytkownikom platformy streamingowej w czwartki.

Dokładna data premiery 2. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: Youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z Egzorcysta składa życzenia na Dzień Kobiet!

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?