Bloodborne dostanie serialową adaptację na HBO?

Choć szlaki przetarło najpierw Dark Souls, dla wielu to właśnie Bloodborne jest najlepszą grą FromSoftware i zarazem całego tego specyficznego gatunku. Dość niespodziewanie pojawiła się szansa na to, że po adaptacji The Last of Us HBO weźmie się właśnie za ten kultowy tytuł.

Jak podaje That Hashtag Show, pierwsza seria miałaby liczyć sobie osiem epizodów, w których wzorem Raid czy Dredd główna postać miałaby przebić się przez szereg przeciwników, by wykonać misję. Każdy odcinek miałby kończyć się starciem z potężniejszym przeciwnikiem, na wzór bossów z gry.

Zobacz również: Stranger Things – nowy teaser 4. sezonu trafił do sieci!

Na razie pierwsze wersje scenariusza – poza motywem bossów – miały zostać odrzucone, więc jeśli owe doniesienia są prawdą, do powstania serialowego Bloodborne daleka droga. Pytanie także, czy z mrocznej, enigmatycznej historii z licznymi nawiązaniami do mitologii Lovecrafta uda się stworzyć udaną produkcję.

Źródło: That Hashtag Show

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?