Stranger Things – nowy teaser 4. sezonu trafił do sieci!

Od ostatniego zwiastuna 4. sezonu Stranger Things minął już ponad rok i od tamtego czasu usłyszeliśmy bardzo mało o produkcji. Dzisiaj jednak to się zmieniło, gdyż otrzymaliśmy nowy teaser!

Netflix podzielił się dzisiaj z nami, nowym teaserem 4. sezonu serialu Stranger Things. Minęła już masa czasu, odkąd otrzymaliśmy jakąkolwiek wiadomość o serialu, ale nareszcie cisza została przerwana. I to w nie byle jaki sposób. Nowy teaser zwiastuje powrót do Laboratorium Narodowego Hawkins, który ostatnio pojawił się w drugim sezonie. Nie zabrakło także Dr. Martina Brennera, który zginął(?) w pierwszym sezonie. Najlepsze jednak zostało na koniec. Wygląda na to, że powrócimy do czasów, gdy Jedenastka nadal była przetrzymywana w laboratorium. Co to ma wspólnego z fabułą 4. sezonu? Czy Brenner nadal żyje? Na odpowiedzi zapewne jeszcze trochę sobie poczekamy. Na ten moment cieszcie się nowym teaserem.

Zobacz również: Warner Bros. poszukuje czarnoskórego aktora do roli Supermana!

Produkcja 4. sezonu rozpoczęła się w lutym 2020 roku, lecz ze względu na pandemię koronawirusa prace na planie musiały zostać wstrzymane w marcu. Wznowienie zdjęć nastąpiło dopiero pod koniec września 2020 r.

W swoich rolach powrócą Finn Wolfhard, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer i Maya Thurman-Hawke. Nowymi członkami obsady są: Levon Thurman-Hawke, Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Joseph Quinn czy Robert Englund.


Źródło: Netflix, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?