Chyłka – Zaginięcie: teaser serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza

Chyłka – Zaginięcie to nowy serial TVN i player.pl, którego fabuła oparta jest na drugim tomie bestsellerowej serii o tytułowej mecenas autorstwa Remigiusza Mroza. Na oficjalnym profilu produkcji w serwisie Facebook pojawiła się pierwsza zapowiedź.

Chyłka – Zaginięcie to historia kryminalna, w której centrum znajduje się postać tytułowej bohaterki. Mecenas Joanna Chyłka nie ma sobie równych na sali sądowej.  Jej inteligencja i doświadczenie zapewniają wygraną w każdej sprawie. Ciętym dowcipem i trafną ripostą potrafi wprowadzić w konsternację nie tylko współpracowników w kancelarii Żelazny & McVay, ale nawet swoich klientów. Wraz z nowym aplikantem Kordianem Oryńskim (Filip Pławiak) pojawia się kolejna sprawa, która będzie wymagała od prawników rozpoczęcia śledztwa dotyczącego zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier.

Chyłka

Tu nie trzeba nic mówić! ? To trzeba zobaczyć! ?

Opublikowany przez Chyłka Wtorek, 18 grudnia 2018

W obsadzie znaleźli się Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski,  Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyseruje Łukasz Palkowski (Najlepszy, Bogowie).

Zobacz również: Japończycy obejrzą Koronę królów. TVP chwali się sprzedażą licencji swoich produkcji

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i jej firma Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle.  Kierownikiem produkcji  jest Artur Polański.

Premiera 7-odcinkowego serialu odbędzie się 26 grudnia.  Epizody będą udostępniane w serwisie player.pl. W przyszłym roku planowana jest również emisja w telewizji TVN.

Źródło: facebook/Chyłka / ilustracja wprowadzenia: TVN

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?