Hawkeye – Piotr Adamczyk jednak wystąpi w serialu!?

Tak jak was wcześniej poinformowaliśmy, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Piotr Adamczyk znajduje się na planie produkcji Marvel Studios i Disney+ pt. Hawkeye! Kolejną poszlaką może być instagramowa publikacja Alaquy Cox, która odegra rolę Echo w serialu.

Swego czasu było dość głośno o plotce, w której przedstawiono, iż Piotr Adamczyk pojawi się w serialu Hawkeye. Takowa plotka została teraz „potwierdzona” poprzez jedną z aktorek z obsady produkcji Marvela! Alaqua Cox, czyli serialowa Echo złożyła życzenia naszemu rodakowi na swoim Instagramie. Aktor prawdopodobnie wcieli się w jednego z bossów mafijnych.

Hawkeye

Zobacz również: Hawkeye – pierwsze zdjęcia Kazimierza Kazimierczaka z planu serialu!

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o wspomnianą komiksową Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jeremy Renner, a w jego podopieczną wcieli się Hailee Steinfield.

Premiera serialu już w 2021 roku na Disney+.


Źródło: Łysy z Marvela, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?