Advertisement
Advertisement

Piotr Adamczyk w Marvelu? Polak wystąpi w serialu Hawkeye?!

Piotr Adamczyk od pewnego czasu znajduje się w amerykańskiej Atlancie, pracując nad pewnym tajnym projektem. Czyżby chodziło o wejście aktora do MCU?

Tak się bowiem składa, że w tym samym miejscu kręcony jest obecnie serial Hawkeye. Sam gwiazdor – który ostatnio występował w trzech amerykańskich serialach: jako prezydent Polski w Madam Secretary, Odpowiedniku z J.K. Simmonsem i sci-fi For All Mankind – oczywiście do niczego się nie przyznaje. Jako ciekawostkę dodamy, że aktor jest już związany z filmami Marvela, gdyż w polskich wersjach dubbingowych podkłada głos pod Ant-Mana/Scotta Langa. Byłby też kolejnym, po Jerzym Skolimowskim w Avengers, Polakiem w aktorskich produkcjach MCU.

Niemniej jednak sytuacja jest interesująca. Zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę komiksy, w których występował niejaki Kazimierz Kazimierczak, polski zabójca z tragiczną przeszłością. Wykonywał zlecenia dla takich bossów jak Kingpin, a jedną z jego większych misji była próba zamordowania właśnie Clinta Bartona. Wróćmy do samego Adamczyka. Gwiazdor obserwuje na Instagramie takie konta jak… Hawkeye the Series czy MCU Hawkeye. Wygląda więc na to, że coś naprawdę jest na rzeczy.

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home to ostatni film, na który Tom Holland ma kontrakt!

Rzecz jasna to na razie domysły internautów (pierwszy wpadł na to bloger Łysy z Marvela), ale mają one pewne ugruntowanie. Weźmy chociażby sytuację Floriana Big Nasty’ego Munteanu (Creed II), który również pojawił się w swoim czasie w Atlancie i zaczął obserwować obsadę filmu, by kilka miesięcy później potwierdzono jego pełny udział w Shang-Chi and the Legend of Ten Rings. Dojdzie do powtórki?

Źródło: Łysy z Marvela, Youtube; Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Braic pisze:

Wypadałoby oznaczać komu kradniecie newsy 🙂

Szymon Góraj pisze:

Ze swojej strony napiszę to tylko raz: wypadałoby chociaż wziąć pod uwagę, że wpadliśmy na ten sam pomysł w podobnym czasie, zamiast od razu rzucać się z tekstami o złodziejstwie 😉

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?