HBO stworzy serial aktorski osadzony w świecie Harry’ego Pottera!

Uniwersum Harry’ego Pottera niedługo może się powiększyć! Wygląda na to, że tym razem nie otrzymamy kolejny film, ale serial!

Serwis The Hollywood Reporter podaje, że prace nad serialem ze świata Harry’ego Pottera są na bardzo wczesnym etapie. Źródła wskazują też na to, że odbyły się już rozmowy ze scenarzystami na temat sposobu wprowadzenia tego świata na ekrany telewizorów. Nie wiadomo jednak czy dany serial będzie prequelem, rebootem czy kontynuacją serii. Żaden aktor, reżyser czy scenarzysta na ten moment nie dołączył do załogi. HBO Max i Warner Bros. na ten moment nic nie potwierdziło. Zapewne jest to tylko taktyka chroniąca serial i dalsze, już oficjalne, zapowiedzi. Źródła THR są sprawdzone więc raczej słowa HBO i WB są dalekie od prawdy.

HBO stworzy serial aktorski osadzony w świecie Harry'ego Pottera!

Kadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Zobacz również: Indiana Jones 5 – wiemy, w jakich latach rozgrywać się będzie film?

Od ostatniej części serii filmów Harry Potter niedługo minie już 10 lat. Może więc jest to dobra pora, aby odświeżyć serię i po prostu zacząć od nowa. Ostatnia część z filmowego uniwersum, czyli Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, nie została zbyt dobrze przyjęta, przez krytyków jak i fanów serii filmów czy książek. Nie będę nawet wspominał o zmianach J.K. Rowling, które wprowadziła do tego uniwersum, bo to aż boli pisać. Mam nadzieję, że serial od HBO będzie trzymał się z dala od Rowling i otrzymamy sensowną historię z postaciami, których jedyną cechą osobowości nie będzie to, że są innej orientacji seksualnej.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?