Już dziś nowy odcinek kolejnej części 10. sezonu The Walking Dead!

Kolejny tydzień, kolejny odcinek nowej odsłony sezonu The Walking Dead!

Ostatnio w „The Walking Dead” byliśmy świadkami porażki Alfy (Samantha Morton) i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę (Ryan Hurst) i eliminując zagrożenie ze strony hordy.
W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach, jakich doznali od Szeptaczy. Maggie (Lauren Cohan) powróci z historią, którą nie jest jeszcze gotowa się podzielić, szczególnie gdy przeszłość nie daje jej o sobie zapomnieć. Bezpieczeństwo Negana (Jeffrey Dean Morgan) jest zagrożone, a Daryl (Norman Reedus) i Maggie nieoczekiwanie stają do walki z zagrożeniem, jakiego do tej pory nie doświadczyli. Daryl i Carol (Melissa McBride) wybiorą się w podróż, która przyniesie zaskakujący finał.

kadr z serialu The Walking Dead

Lata walki dają się bohaterom we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?
W serialu występują Lauren Cohan jako Maggie, Jeffrey Dean Morgan jako Negan, Norman Reedus jako Daryl, Melissa McBride jako Carol, Seth Gilliam jako Gabriel, Ross Marquand jako Aaron, Josh McDermitt jako Eugene, Khary Payton jako Ezekiel, Eleanor Matsuura jako Yumiko oraz Paola Lázaro jako Princess.
O tym, co wydarzy się w kolejnym z sześciu premierowych odcinków “The Walking Dead”, dowiemy się już dziś o godzinie 22:00 – tylko w FOX!

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?