Lupin – kiedy 2. sezon hitu platformy Netflix?

Jeśli chodzi o hity początku nowego roku, absolutnym czarnym koniem jest tutaj Lupin. Wydaje się, że kwestią czasu jest wypuszczenie 2. sezonu. Pytanie tylko, kiedy Netflix to zrobi?

Jak spekuluje serwis Bustle, może to zrobić nawet w przeciągu kilku miesięcy. Wpadli na to, bazując na nazewnictwie produkcji. Otóż o ile z przyzwyczajenia operujemy nazwą sezonów, Netflix podzielił Lupina na części. Przypuszcza się zatem, że produkcja z Omarem Sy w roli głównej może podzielić los Niewyjaśnionych tajemnic czy Szkoły dla elity, których części zostały wypuszczane w okresie od trzech do sześciu miesięcy. Oznaczałoby to, że druga część serialu Lupin może pojawić się najwcześniej w kwietniu! Oczywiście jest to etap czystych spekulacji, jednak nie aż tak mało prawdopodobnych. Zwłaszcza, że oglądany przez nas finał zakończony był mocnym cliffhangerem.

Zobacz również: Co obejrzeć po: Lupin. Seriale podobne do kryminału Netflix Original

Lupin, Omar Sy

fot. Netflix

Opis serialu Lupin: kiedy Assane Diop był nastolatkiem, jego życiem wstrząsnęła śmierć ojca, oskarżonego o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane pomści go, inspirując się opowiadaniami „Arsène Lupin, dżentelmen włamywacz”.

Pierwsza część produkcji zadebiutowała na Netflix 8 stycznia 2021 roku.

Źródło: Bustle / Ilustracja wprowadzenia; Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?