Advertisement
Advertisement

Loki – Oficjalna data premiery serialu!

W sieci mogliśmy zobaczyć różne plotki na temat premiery Lokiego. Takowa miała odbyć się w maju, ale Marvel obalił te informacje!

Jak można zobaczyć na oficjalnym Twitterze Marvela, widnieje data serialu i nie wskazuje na maj tego roku. Loki będzie miał swoją premierę 11 czerwca 2021 roku na platformie Disney+. Tak samo jak WandaVision czy Falcon i Zimowy Żołnierz.

Zobacz również: Loki – powstanie 2. sezon serialu Disney+

Loki opowiadać będzie o znanym każdemu sympatykowi MCU antybohaterze z innej linii czasowej – tej, w której nie przeszedł wewnętrznej przemiany prowadzącej przez kolejne filmy z serii Thor aż do tragicznego końca w Infinity War. Obok Toma Hiddelstone’a w roli Lokiego zobaczymy w obsadzie takie nazwiska jak: Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw i Sasha Lane. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron. Za reżyserię odpowiada Kate Herron.

Pierwszy sezon liczyć będzie 6 odcinków. Amerykańska produkcja należeć będzie do IV fazy MCU.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Loki

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?