Loki – Wunmi Mosaku opowiada o swoim dołączeniu do MCU jako postać agentki Hunter B-15!

Aktorka Wunmi Mosaku dopiero niedawno dołączyła do świata Marvela, a już od pierwszego odcinka serialu Loki, fani bardzo ją polubili. Jak pracuje się jej z Tomem Hiddlestonem i innymi twórcami MCU?

Dla Wunmi nie jest to pierwsza przygoda z filmami science-fiction. Wcześniej grała już w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości i  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, jednakże świat Marvela to zupełnie coś innego.

To właśnie Tom Hiddleston (aktor grający główną postać w serialu Loki) wprowadził ją do rodziny MCU, za co aktorka jest mu niezmiernie wdzięczna. W ostatnim wywiadzie Mosaku powiedziała:

To było świetne, bardzo łatwe, ponieważ znamy się, ufamy sobie nawzajem i możemy być wobec siebie trochę bardziej wrażliwi i mówić „boję się”. Kiedy byłam przestraszona lub zdenerwowana niektórymi scenami, np wyczynami kaskaderskimi to naprawdę czułam, jakbym miała przyjaciela, którego mogłabym wezwać na pomoc. To było naprawdę świetne. 

Jeśli chodzi o to jak różni się praca dla Marvel Studios od jej wcześniejszych doświadczeń z innymi produkcjami o podobnej tematyce, Wunmi Mosaku odpowiedziała:

Chodzi mi o to, że dołączenie do Marvela brzmi bardzo onieśmielająco, ponieważ to Marvel, a oni mają ogromną rzeszę fanów i robią świetne filmy, a ja naprawdę chciałam być częścią MCU od momentu, gdy zobaczyłam Czarną Panterę. W MCU poza kamerą, wszyscy są tacy cudowni i to jest takie normalne, nie wydaje się to onieśmielające. Czuję się jak w rodzinie, panuje przyjazna i łatwa atmosfera. Szczerze się bałam, ale jak tylko weszłam wiedziałam, że nie mam się czego bać. W każdym razie nie od tych facetów. 

Poza tym jest to inna rola, nikt nigdy nie grał B-15, ponieważ jest ona nową postacią. Dzięki temu jest trochę mniej presji, bo nie ma żadnych oczekiwań. 

Zobacz również: Loki- pierwszy epizod z rekordową oglądalnością wśród seriali MCU

Pełny wywiad z aktorką grającą postać agentki Hunter B-15 znajdziecie poniżej!

Loki to stworzony przez Michaela Waldrona amerykański serial science-fiction serwisu Disney+. Tytułowy bohater, po kradzieży Tesseraktu, trafia do tajemniczego Time Variance Authority (TVA) – biurokratycznej organizacji, która istnieje poza czasem i przestrzenią oraz monitoruje oś czasu. Na ekranie oprócz wspomnianego wcześniej Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, zobaczymy także Sophie Di Martino, Richarda E. Granta i Jonathana Majorsa oraz Erike Coleman. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron, natomiast za reżyserię odpowiada Kate Herron.


Źródło: comicbookmovie/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Przyszła żona Starka, studentka, gitarzystka, wokalistka, fanka Marvela i wszystkiego, co zwariowane :D

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?