Na zlecenie – zapowiedź nowych odcinków The Bad Batch!

Przedstawiono nową zapowiedź kolejnych odcinków serialu animowanego z uniwersum Gwiezdnych Wojen The Bad Batch. A w nim ukazano kilka interesujących scen.

Pierwszy odcinek nowego serialu animowanego w uniwersum Gwiezdnych Wojen już za nami, a kilkanaście następnych przed nami. Aby umilić fanom oczekiwanie na kolejne perypetie oddziału Bad Batch, Lucasfilm postanowił przygotować zapowiedź nowych odcinków. Materiał ukazał się kilka godzin temu na oficjalnym kanale firmy. A co w nim zawarto? Sprawdźmy.

W nowym materiale przedstawiono kilka scen z dostępnego już odcinka, ale co ważniejsze ukazano również sekwencje z nadchodzących. Tytuł materiału brzmi For Hire (z angielskiego na zlecenie). Zapowiada to nowy sposób na utrzymanie głównych bohaterów. Byli żołdacy staną się najemnikami i będą współpracować między innymi z Trandoshanami. Co można dowiedzieć się z nowego materiału. Dodatkowo na drodze oddziałowi Bad Batch stanie, być może nowy ulubieniec fanów, młody rancor. Tak, niedojrzały przedstawiciel gatunku z którym przyszło się zmierzyć Lukowi Skywalkerowi w Powrocie Jedi. W zwiastunie widzimy, że Wrecker bez mrugnięcia okiem postanawia się pojedynkować z niedorosłym drapieżnikiem. Czy ten mały potwór może być również zagrożeniem dla Baby Yody, bądź jak kto woli Grogu, w rankingu najsłodszych w Odległej Galaktyce? Dowiemy się tego już w ten piątek- 7 maja.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: The Bad Batch

The Bad Batch opowiada historię grupy żołnierzy klonów, którzy próbują się odnaleźć w nowym świecie po przekształceniu Republiki w Imperium. Animacja jest swego rodzaju kontynuacją uwielbianych przez fanów Wojen Klonów. Pilot serialu wyjątkowo miał 70 minut. Kolejne odcinki zaś trwać będą po około 30 minut. Pierwszy sezon produkcji zawierał będzie łącznie 16 odcinków. Każdy z nich ukazywał się będzie co piątek. Jedynym wyjątkiem był epizod pierwszy. Twórcą serialu jest Dave Filoni (Gwiezdne Wojny Wojny Klonów), natomiast wśród obsady głosowej znaleźli się między innymi Dee Bradley Baker (Gwiezdne Wojny Wojny Klonów), Ming-Na Wen (Agenci T.A.R.C.Z.Y.), Stephen Stanton (Łotr Jeden) i Andrew Kishino (Saints Row 2).


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm; Eddie Holly

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?