Advertisement
Advertisement

Opowieść podręcznej – zwiastun 4. sezonu!

Na oficjalnym kanale Hulu na YouTube pojawił się zwiastun wyczekiwanego 4. sezonu serialu Opowieść podręcznej. Premiera nowych odcinków już niebawem.

Elisabeth Moss, zdobywczyni Złotego Globu, powraca w najnowszym sezonie uznanego serialu Bruce’a Millera. Wraz z nowym zwiastunem Hulu ogłosił również, że pierwsze trzy odcinki 4. sezonu Opowieści podręcznej zadebiutują 28 kwietnia 2021 roku.

Historia przedstawiona w 1. sezonie serialu powstała na podstawie powieści Margaret Atwood o tym samym tytule. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy to płodne kobiety rodzą dzieci dla małżeństw z wyższych sfer. Światem rządzą mężczyźni, a nieposłuszeństwa są surowo karane. W Polsce serial można oglądać na HBO GO.

Zobacz również: Awatar: Legenda Aanga – powstanie film fabularny w tym samym uniwersum

Prace nad 4. sezonem rozpoczęły się w marcu 2020 roku, ale pandemia pokrzyżowała plany twórców. Aktorzy wrócili na plan we wrześniu, by już niebawem zaprezentować widzom dalsze losy bohaterów. Opowieść podręcznej ma zapowiedziany także 5. sezon.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Opowieści podręcznej

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?