Advertisement
Advertisement

Awatar: Legenda Aanga – powstanie film fabularny w tym samym uniwersum

Twórcy oryginalnego Awatar: Legenda Aanga będą pracować nad nowym animowanym filmem fabularnym osadzonym w tym samym uniwersum, co znany serial telewizyjny.

Nad produkcją pracują Michael DiMartino i Bryan Konietzko. Avatar Studios będzie tworzyć różne seriale animowane i filmy oparte na świecie Legendy Aanga. Produkcja pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego rozpocznie się jeszcze w tym roku. Konkretne szczegóły, w tym data premiery czy tytuł, są jeszcze tajemnicą.

Zobacz również: Tina – zwiastun filmu dokumentalnego o Tinie Turner

Konietzko i DiMartino powiedzieli:

Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, odkąd stworzyliśmy Awatar: Legenda Aanga. Ale nawet po tak długim czasie w świecie Aanga wciąż jest wiele historii i okresów, które pragniemy ożywić. Mamy szczęście, że mamy stale rosnącą społeczność zagorzałych fanów, którzy lubią odkrywać ten świat tak samo jak my. Dzięki nowemu przedsięwzięciu Avatar Studios mamy okazję do rozwijania naszej serii na ogromną skalę.

Awatar: Legenda Aanga miał swoją premierę na Nickelodeon w 2005 roku i powstały trzy sezony. Serial, który rozgrywa się w świecie fantasy, w którym wybrane osoby mogą kontrolować moce wody, ziemi, powietrza lub ognia, opowiada przygody Aanga i jego przyjaciół.  Muszą oni ocalić świat, pokonując Lorda Ognia Ozaia i skończyć niszczycielską wojnę z Narodem Ognia. To aktualnie jeden z największych seriali animowanych w historii telewizji.


Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Awatar: Legenda Aanga 

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?