Advertisement
Advertisement

Paradise PD – zwiastun nowego animowanego serialu dla dorosłych od Netflixa!

Netflix w ostatnim czasie rozpieszcza nas produkcjami animowanymi, które skierowane są do starszego widza. Dopiero co mogliśmy obejrzeć serial Final Space, za dwa tygodnie zobaczymy Rozczarowanych od twórcy Simpsonów, a już 31 sierpnia tego roku będziemy mogli cieszyć się Paradise PD.

Paradise PD to serial stworzony przez Rogera Blacka i Waco O’Guina. Duet ten zasłynął z szalonego i świetnie ocenianego Brickleberry emitowanego w latach 2012-2015. Po poniższym zwiastunie widać, że w ich nowym dziele ponownie doświadczymy pokręconego humory, łamania tabu i nieskrępowanej niczym brutalności. Zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach.

Zobacz również: Rozczarowani – poznajcie bohaterów serialu na nowych materiałach wideo!

Oficjalny opis (Netflix): Kevin spełnia swoje największe marzenie: zostaje gliniarzem i razem ze zdrowo rąbniętymi kolegami z posterunku w Paradise walczy z nowym narkotykiem — metą w romby.

Paradise PD do obejrzenia na Netflix już 31 sierpnia 2018 roku!

Źródło: YouTube/Netflix Polska / Ilustracja wprowadzenia: Netflix 

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?