Pod powierzchnią – zwiastun i data premiery nowego serialu TVN

TVN umieścił w sieci pierwszą zapowiedź serialu Pod powierzchnią, którego gwiazdami są Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Lukasz Simlat i debiutantka Maria Kowalska. Jest to obok Pułapki druga nowa propozycja stacji, która zadebiutuje jesienią. Pierwszy epizod już 21 października o 21:30.

 

Pod powierzchnią to serial kryminalno-obyczajowy, w którym śledzić będziemy połączone losy czwórki bohaterów: pracującego w liceum małżeństwa Bartka i Marty Gajewskich (Boczarska i Topa) oraz Maćka Kostrzewy (Simlat), ojca samotnie wychowującego córkę Olę (Kowalska). Pod koniec wakacji ścieżki głównych bohaterów skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze. To pozornie błahe spotkanie da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni.

Zobacz również: Pułapka – TVN ujawnia szczegóły serialu z Agatą Kuleszą w roli głównej

POD POWIERZCHNIĄ,ODC 2 Boczarska Simlat

fot. TVN

Pod powierzchnią jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela.  Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz (Diagnoza, Druga szansa). Za produkcję serialu odpowiada Karolina Izert (Listy do M.3, Singielka). Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lipcu i potrwają do października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku, w którym to osadzona została fabuła.

Zobacz również: Odwróceni – będzie drugi sezon!

Za kamerą ośmioodcinkowej produkcji stanie reżyser filmowy Borys Lankosz (Rewers, Ziarno prawdy), laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Premiera serialu na antenie TVN 21 października.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. TVN

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?