Advertisement
Advertisement

Powstanie nowy serial w uniwersum G.I. Joe!

Wygląda na to, że uniwersum G.I. Joe właśnie stało się trochę większe, ponieważ Amazon jest na wczesnym etapie opracowywania nowego serialu skoncentrowanego na Lady Jaye!

Deadline donosi, że Paramount Television Studios, eOne i Skydance Television są na bardzo wczesnym etapie tworzenia serialu G.I. Joe, który będzie się skupiać na Lady Jaye!

Producentem tego serialu ma być Erik Oleson. Ma on już na swoim koncie już takie seriale jak Daredevil, Arrow czy Człowiek z Wysokiego Zamku. W ramach swojej umowy z Amazon Studios, oprócz serialu o Lady Jaye, przejmuje także rolę showrunnera / producenta wykonawczego drugiego sezonu Carnival Row.

Zobacz również: Armia Umarłych – Oto nowy zwiastun filmu!

Olesonowi będzie towarzyszyć Lorenzo DiBonaventura, który wyprodukował dwa filmy G.I. Joe i jest również dobrze znany z produkcji wszystkich pięciu pozycji z przebojowej serii Transformers firmy Paramount.

Lady Jaye wprowadzono wpierw w serialu animowanym z 1984 roku. Zanim dołączyła do popularnej linii figurek i została zapisana w komiksach. Adrianne Palicki wcześniej zagrała tę postać w jej debiucie G.I. Joe: Odwet, ale nie jest jasne, czy powtórzy swoją rolę w tym projekcie, czy też nadchodząca seria pójdzie w zupełnie innym kierunku z nową aktorką.


Źródło: comicbookmovie / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?