Advertisement
Advertisement

Seth postanawia wystawić sztukę! Premiera w Cartoon Network

W nowych odcinkach twórcy Fungisów!, ze Stephenem P. Nearym na czele, zapraszają do odkrywania Fungisowa. Widzowie otrzymają kolejne okazje do poznawania wesołego świata małego Setha! Start emisji kolejnych przygód zabawnej paczki już 8 lutego na antenie Cartoon Network.

W Fungisowie nigdy nie brakuje okazji do zabawy i nauki. Mieszkaniec tej krainy, 10-letni Seth, jest ciekawy świata i uwielbia odkrycia. Tym razem będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o historii miasteczka, w którym mieszka. Lekcje w szkole nie są według niego wystarczające, dlatego postanawia zorganizować z przyjaciółmi archeologiczną wyprawę. Bystry bohater spróbuje również dostać prawdziwą pracę. W tym celu zamieni się w dinozaura – jednak transformacja przysporzy więcej problemów niż ktokolwiek się spodziewał.

W innym odcinku mama Setha, Doktor Nancy, zabroni bohaterowi zbliżać się do głębokiej i niebezpiecznej studni. Jednak pilny uczeń będzie chciał przyjrzeć się jej z bliska! Drobne kłamstewko stanie się ogromnym dylematem, kiedy w studni utkwi Pascal. Mieszkańcy Fungisowa pomyślą, że chłopiec jest tajemniczym potworem… To nie koniec przygód rodzeństwa. Pewnego dnia Seth postanowi napisać sztukę o znaczeniu higieny jamy ustnej. Namówi Pascala, aby został jej reżyserem.

Zobacz również: Mała Syrenka – rozpoczęto nagrywanie remake’u!

Premiera nowych odcinków serialu Fungisy! już w poniedziałek 8 lutego o 14:20 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:20.


Źródło: Cartoon Network / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Fungisy!

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?