Advertisement
Advertisement

She-Hulk – Disney+ chce obsadzić Jazinde?

Ogłoszenie castingowe She-Hulk ujawnia, że ​​serial Disney+ poszukuje obecnie aktorki, która zagrałaby tajemniczą zmiennokształtną. Czy to może być Jazinda, córka Super-Skrulla?

Nadal nie mamy określonego harmonogramu, kiedy zaczną się zdjęcia do She-Hulk. Wygląda na to, że Disney+ zaczęli teraz szukać aktorów, którzy mogliby wypełnić kilka kluczowych ról drugoplanowych.

Zobacz również: X-Men dostaną reboot! The Mutants zapowiedziane!

Według The Illuminerdi, wysłano casting do postaci, która jest opisana jako

20-30-letnia zmiennokształtna, która oddaje się popkulturze Ziemi. Ciesząc się życiem, wykorzystuje swoją moc w każdy możliwy sposób, aby być szczęśliwa.

Opierając się na opisie, ta postać prawie na pewno jest Skrullem, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej jest Jaziną. W komiksach córka Super-Skrulla przyjaźniła się z Jennifer Walters i przez pewien czas połączyły siły jako łowcy nagród. Jazinda nie jest oczywiście jedyną możliwością, ale wprowadzenie wybitnej postaci Skrulla byłoby świetnym sposobem na powiązanie She-Hulk z Secret Invasion i / lub Captain Marvel 2.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?