Advertisement
Advertisement

X-Men dostaną reboot! The Mutants zapowiedziane!

Najnowsze informacje donoszą, że w Marvel Studios trwają obecnie prace nad ponownym uruchomieniem filmu X-Men pod wstępnym tytułem The Mutants.

Jeśli wierzyć nowemu raportowi, to długo oczekiwane ponowne uruchomienie serii filmów X-Men przez Marvel Studios weszło w fazę rozwoju. Źródła podają, że prezes Marvel Studios, Kevin Feige, produkuje nowy film, wstępnie zatytułowany The Mutants, który posłuży jako restart X-Men, wprowadzając zespół mutantów do Marvel Cinematic Universe. Niewiele więcej wiadomo o domniemanym projekcie.

Zobacz również: Avengers 5 jest już w fazie rozwoju!

Feige od jakiegoś czasu zapowiadał debiut X-Men w MCU podczas panelu Marvel Studios na Comic-Con w San Diego w 2019 roku. Warto zauważyć, że Fantastyczna Czwórka jest już potwierdzona, że ​​dołącza do MCU, a reżyser Spider-Mana Jon Watts został wybrany do wyreżyserowania nowego filmu z udziałem Pierwszej rodziny Marvela.

Jeśli jednak doniesienia o The Mutants są uzasadnione, będzie to w rzeczywistości drugi duży projekt Marvel Studios wywodzący się z serii X-Men. Feige niedawno potwierdził, że Disney i Marvel Studios pracują nad Deadpoolem 3, w którym wystąpi Ryan Reynolds jako Wade Wilson. Inni członkowie serii X-Men byli zaangażowani w MCU, a mianowicie aktor Evan Peters, który „odtworzył” swoją filmową rolę Quicksilvera w  serialu WandaVision.


Źródło: CBR, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?