Advertisement
Advertisement

Solos – w obsadzie m.in. Morgan Freeman i Anne Hathaway

Solos to dramatyczna i skłaniająca do refleksji siedmioczęściowa antologia, która pojawi się na Amazon Prime Video jeszcze w tym roku. Obsada serialu jest imponująca.

Reżyserem Solos jest twórca Hunters, czyli David Weil. W obsadzie pojawią się nagrodzeni Oscarem: Morgan Freeman, Anne Hathaway i Helen Mirren oraz zdobywcy Emmy: Uzo Aduba, Nicole Beharie, Anthony Mackie, Dan Stevens i Constance Wu.

Aduba zagra Sashę; Beharie wcieli się w Nera; Freeman to Stuart; Hathaway gra Leah; Mackie to Tom; Mirren zagra Peg; Stevens gra Otto, a Wu zagra Jenny.

Solos - w obsadzie m.in. Morgan Freeman i Anne Hathaway

Fot. Amazon

Zobacz również: Jennifer Lopez wcieli się w rolę zabójczyni w filmie Netflixa

Prace nad produkcją trwają od października 2020 roku. Solos opowie o relacjach międzyludzkich z wielu różnych perspektyw. Wyjątkowe historie skupią się na tym, że mimo różnych przeżyć, wszyscy jesteśmy połączeni przez ludzkie doświadczenie.

David Weil powiedział:

Jestem niezmiernie podekscytowany, że mogę stworzyć Solos razem z grupą artystów, których tak głęboko podziwiam. Stworzyłem tę produkcję z chęci uchwycenia historii o połączeniu, nadziei i poszukiwaniu wspólnego szumu ludzkości, który nas łączy. Jestem niezmiernie wdzięczny Jennifer Salke i moim niesamowitym partnerom w Amazon za ich niezachwiane wsparcie i współpracę przy tym specjalnym projekcie.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Iluzja 2

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?