Advertisement
Advertisement

The Book of Boba Fett – Mandalorian powróci w serialu!

The Book of Boba Fett jak można się domyślić, będzie serialem skupiony na Boba Fecie, ale nie będzie on tam jedyną znaną postacią z uniwersum Star Wars. Otóż w serialu powróci główny bohater Mandaloriana – Din Djarin!

Według strony Cinelinx w nadchodzącym serialu The Book of Boba Fett zobaczymy kolejną znaną nam twarz… a raczej hełm. Oprócz Boby Fett i Fennec Shand w serialu pojawi się Din Djarin, postać grana przez Pedro Pascala w serialu Mandalorian. Na ten moment nie wiadomo jednak czy postać będzie miała większe znaczenie w serialu, czy może pojawi się tylko na chwilę.

The Book of Boba Fett - Din Djarin powróci w serialu!

Disney

Zobacz również: Deadpool otrzyma swoją kreskówkę?

W główną rolę wcieli się oczywiście Temuera Morrison. W produkcji na pewno zobaczymy również Ming-Na Wen jako Fennec Shand. Producentami wykonawczymi zostali Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez (odpowiedzialny za 6 odcinek 2 sezonu The Mandalorian, a także między innymi film Desperado). Produkcja będzie nosić nazwę The Book of Boba Fett (co dane nam było zobaczyć w The Mandalorian), co możemy przetłumaczyć na Księga Boba Fetta. Oprócz oficjalnego potwierdzenia formy dzieła i osób zaangażowanych otrzymaliśmy także plakat.

Serial ujrzy światło dzienne w grudniu 2021 roku.


Źródło: cinelinx.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Mandalorian

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?