Advertisement
Advertisement

Deadpool otrzyma swoją kreskówkę?

Prawdopodobnie powstanie serial animowany z udziałem Deadpoola! Oceną serialu będzie oczywiście R. Premiera ma być na Hulu, a Ryan Reynolds ma ponownie wcielić się w rolę Najemnika!

Animowany serial Deadpool opracowany przez Donalda i Stephena Gloverów był kiedyś w trakcie prac dla FX, ale Marvel Television ostatecznie zdecydował się nie posuwać się naprzód z projektem (Donald sugerował, że rasizm z nieistniejącego już ramienia produkcyjnego Marvel Entertainment mógł mieć na to wpływ). Natomiast, raport udostępniony przez witrynę Bubbleblabber ujawnia, że ​​mówi się o animowanym serialu dla Hulu z oceną R. Dotyczy on Deadpoola z Ryanem Reynoldsem w roli głównej.

Zobacz również: M.O.D.O.K. – Tytuły odcinków wyciekły do sieci!

Będzie to część programu Disney’s 20th Television Animation, studia pracującego nad tytułami takimi jak Simpsonowie, Family Guy i Bob’s Burgers. Biorąc pod uwagę ocenę, serial Hulu ma sens. Prawdopodobnie trafi również na Disney+ w zakładkę „STAR”. To byłaby ogromna wygrana dla usługi, ponieważ serial wywołałby wiele emocji. Jeśli ta plotka jest słuszna, to Reynolds zagra Deadpoola zarówno w filmach, jak i w serialu animowanym.

Twórca Deadpoola, Rob Liefeld, został zapytany na Twitterze, czy wiedział o tych planach i odpowiedział po prostu „Tak”. Nie jest jasne, czy miał na myśli sam program, czy tylko plotki. Przy odrobinie szczęścia serial stanie się rzeczywistością.

Zobacz również: TOP 10 – Deadpool. Najlepsze cytaty i kwestie dialogowe!

Póki co, nie zostało nam nic innego tylko czekać na nowe wieści na temat serialu. Na temat filmowej, trzeciej części też jeszcze niewiele wiadomo. Wiemy tylko, że w roli Deadpoola powróci Ryan Reynolds. Reszty obsady niestety nie znamy.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?