The Powerpuff Girls – wiemy kto zagra w aktorskiej wersji!

Aktorska wersja The Powerpuff Girls opowie o tytułowych bohaterkach, które są już dwudziestokilkulatkami. Atomówki są złe na siebie, że poświęciły dzieciństwo tylko i wyłącznie walce ze zbrodnią. Czy bohaterki połączą ponownie siły, kiedy na świat przyjdzie nowe zagrożenie?

W aktorskiej wersji Atomówek, po kolei w Bójkę, Bajkę i Brawurkę wcielą się Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault. Serial wyreżyseruje Maggie Kiley. Scenariusz napisały zaś Diablo Cody i Heather Regnier. Jednym z producentów jest Greg Berlanti.

Zobacz również: Czarna Wdowa – Marvel potwierdza datę premiery filmu!

fot. Kadr z serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Chloe Bennet, którą możemy oglądać np. w Agenci T.A.R.C.Z.Y. zagra Bójkę. Przez superbohaterską traumę z idealnej, sumiennej i zaradnej bohaterki, stała się sfrustrowaną, zlęknioną samotniczkę. Tym razem postanowi zostać liderką na własnych zasadach.

fot. Disney

Dove Cameron, znana z produkcji Disneya takich, jak Następcy, wcieli się w Bajkę. Jej uroczy wygląd skradł serce Ameryki. Mimo to w głębi duszy jest twardą i inteligentną kobietą, ale teraz bardziej od ratowania świata interesuje ją droga po sławę.

fot. materiały prasowe

Yana Perrault wcieli się zaś w Brawurkę. Ze zbuntowanej twardzielki bohaterka stała się wrażliwą kobietą o ciekawym stylu. Brawurka jako osoba dorosła próbuje odciąć się od bycia Atomówką i prowadzić anonimowe życie.

 


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: Cartoon Network 

Stały współpracownik

Kinoman uwielbiający oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku oraz czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?