The Protector – zwiastun serialu Netflixa o tureckim superbohaterze

The Protector (wcześniej pod nazwą Obrońca Stambułu) to nowy turecki serial oraz oryginalna produkcja serwisu Netflix. W sieci zadebiutował pełny zwiastun superbohaterskiej produkcji.

Serial opowiada o przygodach Hakana, młodego sklepikarza, który znajduje magiczny artefakt łączący go ze starożytną organizacją tajemniczych obrońców Stambułu. Jego życie już nigdy nie będzie takie samo. Jego miastu zagrażają tajemniczy wrogowie, a zadaniem Hakana jest ich powstrzymać. Nie tylko nie jest na to przygotowany, ale wręcz się temu opiera — czy ostatecznie wypełni swoje przeznaczenie jako ostatni obrońca Stambułu?

Zobacz również: Artykuł: Kultowa kradzież, czyli „Tureckie Gwiezdne Wojny”

W roli głównej występuje Cagatay Ulusoy. U jego boku pojawią się także: Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu, Okan Yalabik, Mehmet Kurtulus, Saygin Soysal i Burcin Terzioglu. Serial o superbohaterze będzie liczył 10 odcinków.

Premiera 14 grudnia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?