Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

The Walking Dead: Daryl Dixon niebawem powróci. Fragment The Book of Carol

Autor: Szymon Góraj
2 kwietnia 2024
The Walking Dead: Daryl Dixon niebawem powróci. Fragment The Book of Carol

Co prawda epizody The Walking Dead we Francji nie zapisały się dotąd złotymi zgłoskami w historii serii, ale w dalszym ciągu jego oglądalność zadowoliła producentów, toteż lecimy dalej z historią.

2. sezon The Walking Dead: Daryl Dixon ma dodany podtytuł Book of Carol. Tym samym czeka nas kontynuacja wątków, które zamknęły pierwszą odsłonę i zapewne więcej dobrze już znanych widzom bohaterów. Poniżej możecie rzucić okiem na kawałek dynamicznej sceny akcji. A premiera jeszcze tego lata.

Fragment nadchodzącego sezonu

Opis

Spin-off The Walking Dead z Darylem został osadzony we Francji. Jak opisał to jeden z twórców, to historia “ryby na lądzie“. Daryl znalazł się w gronie nowych ludzi. We Francji – państwie, które radzi sobie z apokalipsą na zupełnie inny sposób. Musi poznać siebie na nowo i jednocześnie przebywać z ludźmi z którymi nie czuje się zbyt komfortowo.

Wieści ze świata serialu:

Źródło: The Walking Dead 

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.