Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Velma z datą premiery 2. sezonu! Kontrowersyjna produkcja pojawi się jeszcze w tym miesiącu

Autor: Szymon Góraj
2 kwietnia 2024
Velma z datą premiery 2. sezonu! Kontrowersyjna produkcja pojawi się jeszcze w tym miesiącu

Velma jest bez wątpienia jednym z najdziwniejszych przypadków, jeżeli chodzi o co najmniej ostatnie lata streamingu. Regularnie krytykowana przez kogo się da, z fatalnymi recenzjami i ocenami widzów, ale zarazem oglądana przez wielu. Hate watching czy nie, to działa.

A niebawem serial Mindy Kaling pojawi się z kolejną szansą na… no właśnie, na co? Wydaje się, że uzyskanie po raz kolejny wysokiego poziomu oglądalności, bo o sympatię ze strony widzów będzie trudno…

Kiedy premiera?

W każdym razie 2. sezon serialu Velma zaplanowany jest już na 25 kwietnia. Macie zatem ponad trzy tygodnie czasu, żeby się zastanowić, czy macie chęć na drugie podejście, czy może jednak odpuścicie - choćby po to, by nie nabijać oglądalności.

Wieści ze świata seriali na Movies Room:

O serialu

Velma to serial komediowy dla dorosłych, który wcześniej opisywano jako „oryginalny i pełen humoru spin-off, który demaskuje złożoną i barwną przeszłość jednego z najbardziej lubianych detektywów w Ameryce”. W pozycji tej pojawią się również inni znani bohaterowie. W serialu pojawili się Fred, Daphne i Kudłaty (który teraz nazywa się Norville) w zupełnie nowych rolach. Pierwszy sezon produkcji trafiłł na HBO Max 12 stycznia 2023 roku.

Źródło: comingsoon.net

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.