Advertisement
Advertisement

WandaVision – Zakończenie może rozczarować fanów?

Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie WandaVision, reżyser Matt Shakman przyznaje, że finał serialu Disney + nie zadowoli wszystkich fanów Marvela.

Reżyser Matt Shakman wie, że nie może zadowolić wszystkich fanów Marvela finałem WandaVision. Po genialnym starcie z Elizabeth Olsen i Paulem Bettanym w roli głównej, serial ma przed nami ostatni odcinek. Biorąc pod uwagę reakcje z ostatnich kilku tygodni, wydaje się, że zobaczymy walkę Wandy z Agathą Harkness oraz White Visionem. Wszyscy z niecierpliwością wyczekują tego, jak zakończy się to arcydzieło. Reżyser serialu wie, że część z nich może nie być w pełni zadowolona z zakończenia.

Zobacz również: Blade – zdjęcia do filmu Marvela ruszą jeszcze w tym roku?

Shakman w wywiadzie zapowiedział finał WandaVision i chociaż nie wdawał się w szczegóły fabuły, przypomniał, że serial jest o żalu Wandy i jej drodze do rozwiązania tego problemu. Więc chociaż finał może rozczarować niektórych fanów Marvela, postarali się stworzyć zakończenie, które będzie miało sens dla narracji serii.

Mam nadzieję, że podróż była dla wszystkich satysfakcjonująca. Wiem, że istnieje tak wiele teorii; będzie wielu ludzi, którzy bez wątpienia będą rozczarowani takim czy innym zakończeniem. Ale opowiadamy tę historię o Wandzie radzącej sobie z żalem i uczącej się, jak zaakceptować tę stratę. Miejmy nadzieję, że ludzie uznają, finał za zaskakujący, ale także satysfakcjonujący.

Nadal istnieje kilka uporczywych teorii na temat WandaVision, w szczególności rzekomy udział Mephisto w narracji serialu. Bettany wspominał gościu-niespodziance, który nie został ujawniony, na co warto mieć oko.

WandaVision - Zakończenie może rozczarować fanów?

fot. kadr z serialu WandaVision

WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff oraz Visionie, którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Najbliższy, finałowy odcinek, zadebiutuje 5 marca.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu WandaVision

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?