Będzie grane! – czyli growe premiery kwietnia

Czas płynie nieubłaganie. Jeszcze nie zdążyliśmy się nacieszyć najgorętszą premierą marca – Sekiro: Shadows Die Twice, a już musimy szykować nasze portfele na kolejne wydatki. Przekonajmy się jakie najciekawsze tytuły zadebiutują w kwietniu!

 

Weedcraft Inc – 11 kwietnia

Niezwykle oryginalny, strategiczny symulator od polskiego studia Vile Monarch. W Weedcraft Inc gracze będą odpowiedzialni za produkcję i dystrybucję marihuany na terenie Stanów Zjednoczonych. Twórcy podeszli do tematu z ogromnym zaangażowaniem, dlatego znajdziemy tutaj zaawansowany model rozwoju roślin, dzięki któremu sprostamy wymaganiom najbardziej wymagającej klienteli. Oprócz tego będziemy musieli mierzyć się z konkurencyjnymi producentami, a także utrudniającymi nam życie politykami.

Platforma: PC

Anno 1800 – 16 kwietnia

Zobacz również: 20 minut rozgrywki z The Outer Worlds!

Kultowa seria Anno powraca. Tym razem akcja tej strategii ekonomicznej zostaje osadzona w XIX w., prezentując nam czasy postępu industrializacji, a także rozkwitu ery wielkich odkryć. Gracz wciela się, tradycyjnie, we włodarza ziemskiego, rozplanowując rozwój swojego miasta, a następnie całego państwa. Najważniejszym aspektem tej produkcji jest odpowiednie rozplanowanie gospodarcze terenu, a także stworzenie silnej ekonomii, nie zapominając przy tym o zadowoleniu mieszkańców.

Platforma: PC

World War Z – 16 kwietnia

World War Z zabierze nas do świata ogarniętego pandemią zombie. Zadaniem gracza będzie przejęcie kontroli nad bohaterami, których głównym celem jest przetrwanie w świecie pełnym krwiożerczych bestii. Gra składa się z trzech rozdziałów, które rozgrywać będą się na terenach Nowego Jorku, Moskwy, czy Jerozolimy. Do naszej dyspozycji oddane zostaną oddziały bohaterów charakteryzujących się odmiennymi profesjami i umiejętnościami. Rozgrywka opiera się na wykonywaniu kolejnych misji, których głównym celem jest eliminacja olbrzymich hord zombie.

Platforma: PC, Ps4, XONE

Mortal Kombat 11 – 26 kwietnia

Zobacz również: Wreszcie jest! Oficjalny zwiastun Borderlands 3!

Mortal Kombat 11 będzie stanowić spory rozwój dla całej serii, chociaż ciężko tutaj mówić o rewolucjach. Pojawią się nowe postacie, lokacje, a przede wszystkim nowy, rozbudowany system personalizacji postaci. Nowy Mortal Kombat, to także nowe Fatality, X-Ray’e, combosy postaci, a więc cała masa rzeczy, które będzie warte odkrywania i poznawania na nowo.

Platforma: PS4, XONE, PC

Days Gone – 26 kwietnia

Days Gone to trzecioosobowa przygodowa gra akcji stworzona przez Bend Studio. Fabuła gry toczy się w Ameryce Północnej, dwa lata po wybuchu globalnej pandemii zmieniającej ludzi w zombie. Wcielamy się tutaj w Deacona St. Johna – byłego członka gangu motocyklowego i łowce nagród. Wraz z nim przyjdzie nam się mierzyć z hordami zombie, których ilość może sięgać nawet do kilkuset osobników. Walczyć będziemy z nimi oczywiście za pomocą wszelakiej broni palnej. Oprócz tego Deacon dysponuje swoimi umiejętnościami specjalnymi takimi jak spowalnianie czasu, czy survival vision który umożliwia mu szybciej dostrzec potencjalne zagrożenie. Postapokaliptyczną Amerykę zwiedzać będziemy oczywiście na motocyklu głównego bohatera.

Platforma: PS4

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?