Oto najlepiej oceniane filmy Marvela według Rotten Tomatoes!

Oto najlepiej oceniane filmy Marvel Cinematic Universe według Rotten Tomatoes! Kiedy w 2008 roku Iron Man pojawił się w kinach, mało kto spodziewał się, że rozpocznie największą filmową serię w historii kinematografii. Od pełnych patosu starć superherosów, poprzez szpiegowskie intrygi aż po zmutowanego szopa w kosmosie – jest w czym wybierać.

Zobaczcie, jak prezentują się najlepsze filmy Marvela według serwisu Rotten Tomatoes!


23. Thor: Mroczny świat (2013) – 66%

„Thor: Mroczny świat” to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów „Thor” i „Avengers”, Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Paragelia pisze:

Jak mam przewijać stronę po stronie to wolę wejść na Rotten Tomatoes

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?