Advertisement
Advertisement

Polskie seriale na Netflix! I TOP 20

Oto najlepsze polskie seriale na Netflix! Chociaż w bibliotece Netfliksa znajduje się tylko jeden oryginalny serial polskiej produkcji to znaleźć możemy tam kilka rodzimych filmów i seriali. Wszystko to za sprawą wykupowanych przez  platformę licencji. Dzięki temu w ofercie znajdują się m.in. wybrane tytuły od AXN oraz Showmaxa, który wycofał się jakiś czas temu z polskiego rynku. Zresztą – polskie seriale Netflix produkuje z coraz większą chęcią, czeka nas więc pewnie świetlana przyszłość w tematyce rodzimych produkcji. Prezentujemy ranking najlepszych polskich seriali, które można obejrzeć na Netflix!

Zobacz również: Najlepsze komedie 2019! 


Najlepsze polskie seriale na Netflix

20. 1983

Polskie seriale na Netflix to przede wszystkim produkcja oryginalna platformy, mianowicie 1983. Pomimo wielkich nadziei skończyło się na wielkim rozczarowaniu. Bardzo nierówna produkcja opowiada o alternatywnej historii naszego kraju, w którym zimna wojna trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Bohaterowie odkrywają intrygę prowadząc do rewolucji. Pomimo ładnych zdjęć i świetnej obsady scenariusz serialu kuleje niemal w każdym odcinku, nie oferując widzom nic więcej niż poczucia znużenia.

1983 serial polski netflix

fot. Netflix

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?