TOP 10 – Nie tylko Berlin! Najlepsze filmy i seriale z Pedro Alonso!

Dziś 49. urodziny obchodzi Pedro Alonso, którego cały świat zna z brawurowej roli Berlina z Domu z papieru. Ale aktor wystąpił oczywiście w wielu innych rolach, znacząco mniej rozpoznawalnych. Warto rzucić okiem na najlepsze produkcje z tym aktorem!

Zobacz również: ANKIETA: Najlepszy serial Netflix ostatnich lat


10. Cygańska dusza

Listę otwiera drugi film w karierze Alonso. Warto zwrócić uwagę przez wzgląd na zobaczenie, jak aktor prezentował się na wczesnym etapie kariery. Historia miłosna w rytmie flamenco rozgrywająca się w cygańskiej dzielnicy Madrytu. Antonio jest typem playboya, który tak naprawdę nie wie, czego chce od życia. Pracuje jako kelner i okazjonalnie tańczy dla turystów. Ale jego marzeniem jest zostanie bailadorem – profesjonalnym tancerzem flamenco. Jego życie zmienia się zupełnie kiedy poznaje piękną cygankę Lucie, która studiuje konserwację zabytków i pracuje w należącym do ojca sklepie z antykami. Lucia jako kobieta i cyganka jest podwójnie dyskryminowana, ale chce sama decydować o własnej przyszłości.

9. Grand Hotel

dość popularna telenowela, emitowana pomiędzy 2011 a 2013 rokiem. Młody Julio (Yon González) przybywa do Gran Hotel. Mężczyzna zatrudnia się jako kelner, aby odkryć tajemnicę zniknięcia swojej siostry. Poznaje córkę właścicieli hotelu, piękną Alicię Alarcón (Amaia Salamanca), która postanawia pomóc mu w odkryciu prawdy. Bohaterowie odkrywając sekrety i kłamstwa Gran Hotelu, zbliżają się do siebie.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?