Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Nowy Batman spod skrzydeł twórców horrorów? To byłoby zbyt piękne! James Gunn obala plotki

Autor: Mikołaj Lipkowski
18 czerwca 2024
Nowy Batman spod skrzydeł twórców horrorów? To byłoby zbyt piękne! James Gunn obala plotki

Serwis Nexus Point News udostępnił niedawno informację o tym, że Andy Muschietti oraz Rodo Sayagues mieliby napisać kolejny film o Batmanie dla DCU. Jednak okazuje się, że Batman na razie nie otrzyma kolejnego filmu, a potwierdza to James Gunn.

Miał być nowy Batman stworzy przez twórców horrorów, a takowy się nie ukaże. Andy Muschietti (To rozdział 1 i 2) oraz Rodo Sayagues (Martwe Zło 2013) mieli we dwoje wyreżyserować nadchodzący film o Batmanie. Jednak to się nie stanie, a marzenia fanów obalił James Gunn.

James Gunn obala plotki

Film Batman: The Brave And The Bold miał opowiadać historię opartą na komiksie Granta Morrison o Batmanie i jego synu - Damianie Waynie. Film mieli wyreżyserować Muschietti oraz Sayagues, lecz James Gunn obalił te plotki. Co więcej - serwis Nexus Point News na swoim profilu na X (dawniej Twitter) przyznali się do winy i powiedzieli, że więcej nie będą udostępniać takich informacji. Przyłożą więcej uwagi do weryfikacji.

">June 17, 2024

Więcej o DC przeczytasz w Movies Room:

O czym opowiada Batman Matta Reevesa

Film z 2022 r. koncentruje się na pierwszych latach krucjaty Mrocznego Rycerza w Gotham. Wtedy to w Gotham chaos zaczyna siać tajemniczy Człowiek Zagadka, zabijający prominentnych polityków i elitę miasta. Bohater, mogąc liczyć jedynie na garstkę sojuszników stara się odnaleźć i postawić przed obliczem sprawiedliwości szaleńca. Jednocześnie odkrywa mroczne sekrety związane ze swoją rodziną.

W filmie w główną rolę wcielił się Robert Pattinson. Gwiazdorską obsadę uzupełnili między innymi Colin Farrell, Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright czy John Turturro. Widowisko okazało się być ogromnym hitem. Na świecie zgarnęło ponad 770 milionów dolarów, ciesząc się przychylną opinią tak widzów jak i krytyków. Trwają prace nad drugą częścią, w którą zaangażowana będzie obsada i twórcy blockbustera sprzed dwóch lat.


Źródło: nexuspointnews.com i X.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.