Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Uszczypliwa promocja skutkuje? Beetlejuice nabija się z Deadpoola!

Autor: Mikołaj Lipkowski
12 czerwca 2024
Uszczypliwa promocja skutkuje? Beetlejuice nabija się z Deadpoola!

Beetlejuice nadchodzi ponownie. Kultowy horror Tima Burtona słynie ze specyficznego humorku. Teraz nie jest inaczej, bo zaczął się nabijać również z nadchodzącej, trzeciej części, Deadpoola.

Reklama dźwignią handlu, a Beetlejuice to wie. Wie też, że nie pojawi się w nadchodzącym filmie Deadpool & Wolverine. Potwierdził to wszak na swoim oficjalny profilu na serwisie X, dawniej Twitter.

Beetlejuice nie wystąpi w Deadpool & Wolverine! 

Ostatnimi czasy głośno było o tym, że Taylor Swift jednak nie wystąpi w Deadpool & Wolverine, co złamało setki milionów serc Swifties na całym świecie. Cóż, by fani Blondyny nie czuli się samotni, Beetlejuice postanowił złamać też serca swoim fanom i potwierdzić, że on również nie wystąpi w nadchodzącym filmie Marvela. Odbiór na ten wpis spotkał się ze sporą dawką ironii. Polecamy zagłębić się w komentarze pod wpisem, który załączamy poniżej.

">June 10, 2024

Więcej o horrorach na Movies Room:

Co do tej pory wiemy o Soku z żuka 2?

Fabuła skupiać się ma na rodzinie Deetzów, która po nagłej rodzinnej tragedii wraca do domu w Winter River w Connecticut (rodzinnym mieście Lydii). Beetlejuice wciąż nawiedza jednak dorosłą już Lydię. Jego plany poślubienia Lydii stają się jeszcze bardziej intensywne, gdy jego zmarła żona ożywa i zaczyna przemierzać zaświaty, polując na niego. Wszystko staje na głowie, gdy jej nastoletnia córka Astrid odkrywa na strychu domu stary model miasta, przypadkiem otwierając portal do Zaświatów. Kłopoty szykują się w obydwu światach, więc nie wiele będzie trzeba, aby ktoś wymówił trzykrotnie "Beetlejuice".

Sok z żuka 2 to tak naprawdę historia rodzinna. Podejmuje problematykę tego, jakie są zawiłości w utrzymywaniu rodziny te 30 lat później i do tego, gdy jest ona osadzona w najbardziej szalonym świecie. Z tego powodu wybieram projekty. Dla mnie, więź międzyludzka jest zawsze na pierwszym planie – tak o filmie wypowiedział się Haris Zambarloukos który, sprawował funkcję operatora filmowego

Główną bohaterkę Astrid Deetz zagra Jena Ortega. Jeśli chodzi o starą gwardię, to do swoich ról powrócą Michael Keaton jako tytułowy Beetlejuice, Winona Ryder jako Lydia Deetz oraz Catherine O'Hara jako Delia Deetz. W filmie pojawi się również Willem Dafoe, który sportretuje policjanta z zaświatów, Wolfa Jacksona. Monica Bellucci wcieli się w postać żony Beetlejuice'a, Delores. Justin Theroux ma zagrać Roryego, który podobno ma zapełnić pustkę po postaci z pierwszej części, Otho. 

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 6 września 2024 roku.


Źródło: X.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.