Wonderstruck – zobacz nowy zwiastun familijnego filmu z Julianne Moore

Już miesiąc temu mogliśmy podziwiać zwiastun filmu Wonderstruck, a dziś w sieci został udostępniony przez Amazon Studios kolejny nowy trailer. Przypomnijmy, że film jest ekranizacją powieści Bena Selznicka The Invention of Hugo Cabret, która stała się bestsellerem w Stanach Zjednoczonych.

Akcja filmu dzieje się w dwóch perspektywach czasowych – latach 1927 i 1977. Ben i Rose to dzieci żyjące w dwóch zupełnie innych czasach, które chciałyby prowadzić inne życie. Ben dba o ojca, o którego spotkaniu marzy, a Rose wciąż myśli o tajemniczej aktorce, której życie zapisuje w notatniku. Pewnego dnia obydwoje odnajdują wskazówki i rozpoczynają podróż, aby odnaleźć drogę do swojego własnego, wymarzonego życia.

Zobacz filmik poniżej!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=o1vV0oorclg

Zobacz również: Wonderstruck – nowy zwiastun filmu fantasy Todda Haynesa

Reżyserem jest Todd Haynes. W główne role wcielili się Julianne Moore, Cory Michael Smith, Oakes Fegley, Michelle Williams oraz Millicent Simmonds. Premiera już za miesiąc, 20 października. 

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?