Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Blu del Barrio z główną rolą w komediowym horrorze Blue Balls

Autor: Marek Wasiński
24 maja 2024
Blu del Barrio z główną rolą w komediowym horrorze Blue Balls

Léa Fae Caddigan zadebiutuje jako reżyserka pełnometrażowego filmu. Będzie to komediowy horror o wampirach Blue Balls, a jak donosi serwis Variety, Blu del Barrio (Star Trek: Discovery) i Clare Noelle zagrają w nim główne role.

Serwis Variety zapowiada, że Blue Balls opowie o Emmie (Clare Noelle), która po powrocie do domu w swoim małym miasteczku pragnie jedynie spędzać noce, jeżdżąc po okolicy ze swoją najlepszą przyjaciółką, Marą (Blu del Barrio). Kiedy spotykają Toma i Jacka, Mara zaprasza nieznajomych do siebie. 

Problem polega na tym, że Emma jest dziewicą, podobnie jak Tom. Ale Tom nie jest dziewicą w sensie seksualnym, jest wampirem, który nigdy wcześniej nie zabił i ma nadzieję, że tej nocy dołączy do stuletniego bractwa wampirów. Gdy dwójka ludzi walczy o swoje życie przy użyciu wszelkich możliwych broni, ten horror zamienia się w komediową krwawą walkę o ich wolność.

Więcej o komediach na Movies Room:

Caddigan o Blue Balls

Meredith Metcalf napisała scenariusz wraz z Léą Fae Caddigan. W filmie wystąpią także Charlie Hiscock (Ted Lasso) oraz Ian Alexander (Star Trek: Discovery). Jake Casey (I tak po prostu) i Danielle Benedict (Hell is Empty) wyprodukują film poprzez The Dazey Phase, firmę produkcyjną, sprzedażową i dystrybucyjną z siedzibą w Syracuse. Reżyserka opowiedziała nieco o swoim pierwszym pełnometrażowym projekcie:

Blue Balls jest ważny dla każdego, kto kiedykolwiek czuł, że romans, seks, randki i życie są jak walka o przetrwanie. Lubię historie, które poruszają głębokie sprawy i trudne prawdy za pomocą humoru i akcji, a nikt nie spodziewa się scen kaskaderskich, pościgów samochodowych i krwawych wampirów w filmie, który bada tematykę zgody, przymusu i osobistej wolności. Nie mogłam prosić o lepszy zespół niż ludzie z Dazey Phase, których zaangażowanie w odpowiedzialne opowiadanie historii i promowanie unikalnych perspektyw jest niezachwiane.

Blu del Barrio jest najlepiej znana z roli Adiry Tal w serialu Star Trek: Discovery. Wystąpiła również w produkcji Disneya Sowi dom oraz filmie The Listener. Obecnie trwają zdjęcia do najnowszego filmu z jej udziałem, pt. Trap House. Zagra tam u boku Dave'a Bautisty i Bobby'ego Cannavale.

Źródło: Bloody Disgusting / ilustracja wprowadzająca: kadr z serialu Star Trek: Discovery

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.