Advertisement
Advertisement

Deadpool dołączy do MCU? Ryan Reynolds nakręca potencjalne teorie

Wielu się zastanawia, jaki będzie los wygadanego najemnika, gdy Fox został przejęty przez Disneya. Minął już San Diego Comic Con, gdzie Feige i spółka zapowiadali nową fazę Marvel Cinematic Universe, wiemy już zatem, że póki co nie pojawią się żadne oficjalne informacje odnośnie tej kwestii.

Spekulacje na temat tego, czy Deadpool pojawi się w MCU, ożywił nie kto inny jak Ryan Reynolds. Na swoim koncie na Instagramie zamieścił żartobliwy wpis o dochodzenie, kto jest autorem wycieku pewnego nagrania związanego z późniejszą promocją pierwszego filmu o przygodach Wade’a Wilsona. I zapewne wszystko to przeszłoby bez większego echa, gdyby nie zaczepnie użyty zwrot 5. faza.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – usunięto brutalną scenę. Mogło dojść do masakry herosów

Wiemy już na przykład, że do produkcji należących do jeszcze kolejnej fazy MCU będzie Blade, jednak, co zrozumiałe, nie poznaliśmy większej części tytułów wchodzących w ten obręb. Może więc nowa część perypetii ekscentrycznego antybohatera również się tam pojawi?

Opis filmu Deadpool 2: Ryan Reynolds w sequelu ponownie wcielił się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretowała znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpił jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znalazły się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: Instagram Ryan Reynolds / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?