Druga połowa – zwiastun teaserowy polskiej komedii romantycznej

Druga połowa to nowa rodzima komedia romantyczna, która trafi do kin 29 maja, a więc w dniu, na który zaplanowano otwarcie sal kinowych w Polsce. Kino Świat udostępniło w sieci pierwszy zwiastun teaserowy produkcji, w której pojawią się osoby związane ze światem polskiego futbolu.

W sieci zadebiutował niespełna minutowy zwiastun teaserowy komedii romantycznej z futbolem w tle pt. Druga połowa. Pojawiają się w nim Maciej Musiał, Marianna Zydek czy Jacek Knap, a na samym końcu zaprezentowano scenę z Grzegorzem Krychowiakiem, gwiazdą polskiej piłki nożnej.

Druga połowa Musiał

fot. Kino Świat

Druga połowa: obsada i twórcy

W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy między innymi: Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Joannę Kuberską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego, Ilonę Ostrowską, Sławomira Orzechowskiego czy Iwonę Bielsą. W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu.

Zobacz również: Polskie filmy na Netflix – 20 filmów, które warto obejrzeć!

Na stanowisku reżysera zasiadł Łukasz Wiśniewski. Scenariusz przygotował Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Zdjęcia stworzyli Tomasz Dobrowolski oraz Mikołaj Syguła. Za produkcję odpowiada House Media Company. Producentem Drugiej połowy jest Grzegorz Olkowski, a koproducentem Canal+.

Druga połowa: opis filmu

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” – i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

Zobacz również: Najlepsze polskie komedie romantyczne w historii! | TOP 30

Druga połowa: kiedy premiera?

Film trafi do polskich kin 29 maja. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Druga połowa: zwiastun teaserowy

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ryszard pisze:

Obsada świetna, w końcu coś dla kibica i jego kobiety

Monika pisze:

Nie przepadam za sportem, ale kto wie – może film przypadnie mi do gustu. Mam nadzieję, że jednak kina szybciej otworzą 🙂

szuszu pisze:

Noo Krychowiak mistrz, pewnie talent ma do gry w filmie jak do gry w piłkę.

moki pisze:

Na bank. Fajnie ze w ogóle się zgodził na to.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?