29 maja wracamy do kin! Najnowszy plan luzowania obostrzeń!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy czekają na otwarcie kin. Ministerstwo Zdrowia podzieliło się planami na luzowanie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa i okazuje się, że czeka nas powrót do kinowej rzeczywistości już w maju.

29 maja – tego dnia wracamy wszyscy do kina, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Obłożenie sal nie może przekroczyć 50%, a widzowie będą musieli mieć na twarzy maseczki.  Natomiast już od 15 maja możliwe będzie oglądanie filmów w kinach plenerowych. Również odbędzie się to z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

Zobacz również: Druga połowa w kinach od 29 maja. W obsadzie Pazura, Musiał, ale i Małgorzata Rozenek czy Grzegorz Krychowiak!

Ministerstwo Zdrowia zastrzega, że plan luzowań obostrzeniowych ma charakter ogólnego zarysu i sytuacja może się jeszcze zmienić. Jeśli jednak ilość zakażeń i hospitalizacji nie ulegnie pogorszeniu, czeka nas wiosenny powrót na salę kinową.

Redaktor

Z wykształcenia polonista i kulturoznawca. Stworzyły go filmy, może go też zabiją.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?