Dwayne Johnson potwierdza, że nie pojawi się w Szybcy i wściekli 9

Dwayne Johnson dopiero co zakończył pracę nad Hobbs and Shaw, jednak niestety fani aktora oraz serii Szybcy i wściekli mogą powoli szykować się na rozczarowanie.

W trakcie rozmowy z MTV News Johnson przyznał, że nie ma w planach występu w Szybcy i wściekli 9, przy którym ekipa filmowa już szykuje się do zdjęć. Zaznaczył jednocześnie, że franczyza zawsze miała planowo się rozwijać, zatem nie wyklucza powrotu w dziesiątej części, jako że Hobbs i grany przez Vina Diesela Dom mają pewne niedokończone sprawy.

Zobacz również: Zombieland 2 – nowy tytuł, pierwszy fotos i Rosario Dawson w obsadzie!

Co najmniej tymczasowe odejście jest najpewniej w głównej mierze związane z wcześniejszymi tarciami na linii Johnson-Diesel oraz pretensji Tyrese’a Gibsona o przesunięcie dziewiątej części serii z powodu powstawania spin-offa.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?