Zombieland 2 – nowy tytuł, pierwszy fotos i Rosario Dawson w obsadzie!

Mamy dla Was mnóstwo informacji o nowym Zombieland. Po pierwsze do obsady produkcji dołączyła Rosario Dawson. Cieszycie się? Na razie niestety nie zdradzono szczegółów na temat roli wspomnianej powyżej aktorki. Po drugie udostępniono pierwsze oficjalne zdjęcie ukazujące powracającą ekipę z pierwowzoru. Po trzecie podano również tytuł kontynuacji, który brzmi następująco: Zombieland: Double Tap! Udostępniony fotos znajdziecie poniżej.

Zombieland 2

Fot.: Columbia Pictures Corporation

Zobacz również: The Boy Who Harnessed the Wind – wzruszająca historia o niesamowitym chłopcu! Zwiastun!

Reżyser Ruben Fleischer oraz scenarzyści Rhett Reese i Paul Wernick zajmują się powstającym sequelem. Jak wiadomo powyższe grono były też odpowiedzialne za pierwowzór, a od jego premiery cała trójka zdobyła mnóstwo doświadczenia, tak więc możemy się spodziewać naprawdę godnego następcy oryginału.

W obsadzie postapokaliptycznej produkcji widzowie ponownie zobaczą następujące gwiazdy: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone i Abigail Breslin. Na pokładzie filmu znajdują się również: wspomniana powyżej Rosario Dawson, Zoey Deutch i Avan Jogia.

Kontynuacja wielkiego przeboju została zaplanowana na tegoroczny październik. Wówczas minie 10 rocznica od premiery pierwowzoru.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures Corporation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?