Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Emily Blunt zdradziła, że miała ochotę zwymiotować podczas całowania niektórych aktorów

Autor: Agnieszka Ziobrowska
7 maja 2024
Emily Blunt zdradziła, że miała ochotę zwymiotować podczas całowania niektórych aktorów

Ostatnim filmem, w którym zagrała aktorka jest Kaskader. Blunt pojawiła się w programie Howarda Sterna w ramach promowania najnowszej produkcji ze swoim udziałem. Prowadzący skorzystał z okazji i zadał jej parę śmiałych pytań.  

Kaskader obecnie podbija serca fanów na całym świecie, jak i zgarnia pozytywne recenzje od krytyków, ale niestety nie osiąga pokaźnych wyników w Box Office. Nie ważne jednak, jak w kinach radzi sobie film, trzeba go odpowiednio wypromować. Z tego powodu Emily Blunt zagościła w programie Howarda Sterna, gdzie padł temat chemii ekranowej. Aktorka w swojej karierze pracowała m.in z Mattem Damonem, Cillianem Murphym, Dwaynem Johnsonem, Tomem Cuisem czy Ryanem Goslingiem. Stern postanowił wprost zapytać Blunt czy miała kiedykolwiek sytuację, że chciała zwymiotować po pocałunku z jakimś aktorem.  

Absolutnie. Może nie było to ekstremalne obrzydzenie, ale w niektórych przypadkach na pewno mi się nie podobało. Musiałam pracować nad chemią z ludźmi, z którymi nie spędzałam dobrze czasu w pracy. Chemia to co dziwnego. Czasem nawiązujesz z kimś porozumienie, ale nie widać tego na ekranie. Nie da się tego kupić czy sprzedać albo jest, albo jej nie ma. Łatwiej jest, gdy dobrze się z kimś dogadujesz.

Zobacz również: Kaskader - recenzja filmu. Boski Ryan Gosling

Nie zdradziła zatem imienia i nazwiska aktora, ale postanowiła podzielić się tajemnicą jak pracuje nad chemią, aby nie dochodziło do takich sytuacji.  

Muszę znaleźć w nich coś, co pokocham. Cokolwiek, nawet jedną rzecz. To może być miły śmiech albo sposób, w jaki odnoszą się do innych. To może być coś losowego. Po prostu znaleźć coś, co kochasz ty lub kocha to twoja postać, a potem trzymać się tego.

Więcej ze świata filmów na Movies Room: 

O czym opowiada Kaskader? 

Film inspirowany jest serialem telewizyjnym z 1981 roku o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół Colta Seaversa, który jest rozchwytywanym hollywoodzkim kaskaderem. Podczas pracy na planie filmowym zakochuje się w operatorce Jody Moreno. Niestety nic nie trwa wiecznie, ponieważ nieszczęśliwy wypadek przekreśla jego związek i karierę. Mija rok, a samotny Colt jest zaciekawiony ponownym wezwaniem do pracy tym razem na australijskim planie filmu, reżyserowanym przez jego ex, Judy. Na miejscu okazuje się, że nie tylko ma wykonywać popisy kaskaderskie, ale również pomóc w rozwiązaniu zagadki. Zaginął główny aktor, Tom Ryder, którego Seavers wielokrotnie zastępował jak dubler. Główny bohater będzie także próbował odzyskać swoją dawną miłość. Czy uda mu się tego dokonać wykonując przy tym swoje codzienne obowiązki na planie?  

W obsadzie filmu znaleźli się: Ryan Gosling (La La Land, Nice guys. Równi goście), Emily Blunt (Oppenheimer, Na skraju jutra), Aaron Taylor-Johnson (Zwierzęta nocy, Bullet Train), Hannah Waddingham (Gra o tron, Ted Lasso), Teresa Palmer (Przełęcz ocalonych, Księga czarownic), Stephanie Hsu (Wszystko wszędzie naraz, Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni). 

Źródło: variety.com/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Recepta na przekręt 

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.