Fan sugeruje jak Henry Cavill prezentował by się w roli Kapitana Brytanii

Nowy fanowska grafika sugeruje jak mógłby się przedstawiać Kapitan Brytania gdyby odtwórca Supermana Henry Cavill wcielił się w rolę.

Nowy fanowska grafika sugeruje jak mógłby przedstawiać się Kapitan Brytania gdyby odtwórca Supermana Henry Cavill wcielił się w rolę. Kapitan Brytania aka Brain Braddock jest klasycznym komiksowym superbohaterem stworzonym w latach 70. XX wieku jako postać na brytyjski rynek. Postać z czasem trafiła również na rynek amerykański i przeszła jeszcze wiele przemian. Najnowsze odwzorowanie tego bohatera jest w postaci Betsy Braddock, która pierwotnie jest siostrą Kapitana Brytanii.

Henry Cavill w międzyczasie wcielił się w rolę Supermana w trzech filmach stworzonych przez Zacka Snydera. Swój debiut rozpoczął od wcielenia się w rolę Clarka Kenta stwarzając tym samym podwaliny pod DC Extended Universe w Człowieku ze Stali z 2013r. Powtórzył tę role podwójnie występując w Batmanie v Supermanie: Świcie Sprawiedliwości z 2016r. a następnie kończąc na Lidze Sprawiedliwości z 2017r. Pierwotne plany zapowiadały stworzenie pięciu filmów uwzględniających Cavilla jako Supermana, lecz te pomysły zostały porzucone z racji porażki jaką poniosła kinowa wersji Ligi Sprawiedliwości. Zack Snyder chcąc wydać swoje reżyserskie wydanie w marcu na HBO Max pragnie przywrócić świetność przynajmniej jednej części ze swojej trylogii, która zawierałaby oryginalny zamiar. Pojawiły się też pogłoski, że Cavill jest w planach Marvela do wcielenie się w rolę Kapitana Brytanii.

Ilustrator Arkin Tyagi opublikował na Instagramie swoją wizję przedstawienia Cavilla jako Kapitana Brytanii. Grafika jest stworzona w klasycznym komiksowym stylu, przedstawia Cavilla w militarnym stroju, ustrojonego we flagę Union Jack i pamiętny ubiór Kapitana Ameryki. Autor wspomina, że jego inspiracja wypłynęła w momencie niepotwierdzonych pogłosek odnośnie tego, że Marvel jest zainteresowanym Cavillem do odegrania roli Kapitana Brytanii w przyszłych fazach MCU. Grafika poniżej przedstawia potencjalny wygląd aktora:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez arkin tyagi (@_artkin_)

Zobacz również: WandaVision – reklama tostera Stark Industries na nowym materiale

Bez wątpienia Cavill poradziłby sobie idealnie w roli Kapitana Brytanii. Aktor nie dość, że pochodzi z Anglii to również udowodnił, że jest zdolny do efektywnego sportretowania postaci z siłą, urokiem i złożonością. Pomimo, iż jest to niepewne czy Cavill byłby w stanie zagrać tę rolę, zwłaszcza w świetle plotek o podpisaniu kontraktu na kolejne trzy filmy o Supermanie.

Nie zważając na to komu przypadnie zaszczyt odegrania głównej roli, jest obecnie na to mały cień, że Kapitan Brytania pojawi się w MCU. Jeśli nie w obecnej fazie to dopiero w następnej. W 2017r. Kevin Feige potwierdził, że obyły się rozmowy odnośnie sposobu wprowadzenia postaci do filmów, zwłaszcza, że uniwersum odchodzi teraz od Sagi Nieskończoności. Z takim obrotem spraw jest coraz bardziej pewne, że postać zadebiutuje. Jeśli nie Cavill miałby się wcielić w postać to wielce prawdopodobne, że będzie to aktor brytyjskiego pochodzenia, żeby nadać tej postaci bardziej rzeczywistego wymiaru.


Źródło: Screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?