Advertisement
Advertisement

Fantastyczna Czwórka – Jennifer Lawrence będzie w filmie?!

Jakiś czas temu poinformowaliśmy was o plotce, gdzie Joseph Gordon-Levitt może pojawić się jako Reed Ritchards. Prawdopodobnie w filmie wystąpi także Jennifer Lawrence. Powstała także plotka, że Marvel Studios zaczęli spotykać się ze scenarzystami do Fantastycznej Czwórki.

Chociaż żadne oficjalne źródło nie podważyło jeszcze tego, to Justin Kroll skomentował tę plotkę związaną ze scenarzystami. Ujawnia, że ​​nie ma scenariusza do Fantastycznej Czwórki i Marvel Studios dopiero w tym miesiącu zaczęło spotykać się ze scenarzystami, co oznacza, że ​​minie trochę czasu, zanim zaczną kręcić film.

Zobacz również: WandaVision – podpowiedzi z 7 odcinka, potwierdzające pojawienie się Mephisto!

Jeśli chodzi o Jennifer Lawrence prawdopodobnie ma być osadzona w roli Sue Storm, czyli Pani Fantastycznej. Aktorkę mogliśmy zobaczyć w innych filmach Marvela czyli w X-Men: Pierwsza Klasa, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, X-Men: Apocalypse oraz X-Men: Mroczna Phoenix, odgrywała rolę Mystique. Niestety aktorka dostała poważnego urazu na planie Don’t Look Up.

Fantastyczna Czwórka - Jennifer Lawrence będzie w filmie?!

fot. kadr z filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Jako że Watts zajmuje się teraz produkcją Spider-Mana 3, raczej nieprędko obejrzymy Fantastyczną Czwórkę. Ale wydaje się, że warto poczekać na porządne efekty po tym, jak dwie kolejne filmowe wersje jedna po drugiej zawodziły.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?