Fast 9 – Czy Han powróci w najnowszej odsłonie?

Fani serii Szybcy i Wściekli od lat wzywają Vina Diesela, filmowców oraz Universal do oddania sprawiedliwości postaci Hana. Han zostaje zabity w swoim pierwszym filmie Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift. Chociaż widzimy go w następnych filmach w których akcja dzieje się wcześniej, fani nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Ku wielkiemu zaskoczeniu w Fast 9 zobaczymy znowu Hana.

Deckard Shaw grany przez Jasona Stathama zabija Hana aby móc dostać się do Dona. Kilka filmów później dołącza do ekipy Toretto, co nie podobało się fanom serii. W związku z tym powstała akcja #JusticeForHan wszystko na to wskazuje, że okaże się sukcesem w Fast 9. Sposób w jaki powróci Han nie jest jeszcze znany. Prawdopodobnie zostanie to tajemnicą aż do premiery filmu wiosną tego roku. Od kilku dni w sieci można zobaczyć pierwsze zdjęcia z Fast 9, przedstawiające Hana i Dona razem.

 

Vin Diesel wypowiedział się dla Entertaiment News na temat powrotu Hana do serii

Jeśli pamiętasz to Han spędza lata poza domem z Toretto. To on pracuje z nim w Meksyku i wie gdzie jest Don. Jest coś wyjątkowego i magicznego w postaci Hana. Stanowi on integralną część rodziny.

Zobacz również: Szybcy i wściekli 9 – nowe zdjęcia i okładki od Total Film

Czy powrót Hana to jedyna niespodzianka jaką zobaczymy w najnowszej odsłonie? Ride or die wszystko okaże się w maju na kiedy planowana jest premiera dziewiątej części Szybkich i Wściekłych.


Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Szybcy i Wściekli 5 

 

Stały współpracownik

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?