Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Geena Davis wyjaśniła, dlaczego nie powróci w Beetlejuice Beetlejuice

Autor: Kacper Domański
15 kwietnia 2024
Geena Davis wyjaśniła, dlaczego nie powróci w Beetlejuice Beetlejuice

Jedną z największych zagadek dotyczących nadchodzącego sequelu filmu Sok z żuka jest brak powrotu pary głównych bohaterów, w których wcielili się Alec Baldwin oraz Geena Davis. Aktorka przerwała milczenie.

W oryginalnym Soku z żuka z 1988 roku przez większość czasu ekranowego śledziliśmy losy martwego małżeństwa, które zagrali właśnie Alec Baldwin oraz Geena Davis. Zaskakujące okazało się zatem, że mimo powrotu znacznej części obsady z poprzedniej odsłony, nie zobaczymy bohaterów, od których to wszystko się zaczęło.

Wiek to jednak nie tylko liczba?

W rozmowie dla Entertainment Tonight Geena Davis otworzyła się na temat Beetlejuice Beetlejuice i przyznała się, dlaczego nie zobaczymy jej w nowym filmie Tima Burtona.

Nie, nie jestem [w Beetlejuice Beetlejuice]. Nie wystąpię w remake’u. Och, spodziewaliście się, że to zrobię? Nie, wiesz co? Ponieważ moja teoria jest taka, że ​​duchy się nie starzeją… a ja tak. Nasze postacie na zawsze wyglądają tak, jak w dniu śmierci, a trochę czasu już minęło.

W dalszej części wywiadu aktorka przyznała, że nie widziała jeszcze zwiastuna filmu, ale musi go zobaczyć.

Słyszałam, że pojawił się zwiastun i ktoś powiedział, że płakał więc muszę go zobaczyć.

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

Informacje o Beetlejuice Beetlejuice

Oryginalny film Burtona z 1988 roku zarobił w Stanach 75 milionów dolarów i zaowocował jego twórczą współpracą z Michaelem Keatonem. Niedługo później obaj ponownie połączyli siły przy filmach Batman i Powrót Batmana. Nie zapominajmy również o aktorskiej wersji Disneya Dumbo. Druga część ponownie przywróci Keatona do roli Beetlejuice'a, a na ekranie zobaczymy również nieodżałowaną Winonę Ryder oraz Catherine O'Harę. Nowe twarze jakie pojawią się pod tym tytułem to: Jenna Ortega, Willem Dafoe, Monica Bellucci i Justin Theroux. Film trafi do kin 6 września 2024 roku.

Źródło: Entertainment Tonight / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Sok z żuka

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.