Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Otrzymaliśmy ważny update odnośnie nowego filmu Ryana Cooglera!

Autor: Kacper Domański
15 kwietnia 2024
Otrzymaliśmy ważny update odnośnie nowego filmu Ryana Cooglera!

Niedawno pisaliśmy o powstawaniu nowego filmu Ryana Cooglera, którego gwiazdami będą m.in. stały współpracownik reżysera Michael B. Jordan oraz Hailee Steinfeld. Dziś za to otrzymaliśmy wiadomość, która z pewnością ucieszy fanów twórczości tychże gwiazd kina.

Nowy projekt Ryana Cooglera, o którym mowa, na chwilę obecną nie nosi żadnego tytułu. Wiemy jedynie, że będzie to thriller z elementami nadnaturalnymi, a za jego produkcję odpowie Warner Bros..

Prace ruszają

Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do nowego filmu twórcy obu części Czarnej Pantery właśnie się rozpoczęły. Operator Autumn Durald Arkapaw opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które daje do zrozumienia, że produkcja filmu ruszyła. Post podpisał tekstem, którzy brzmi: “Bądźcie gotowi”.

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

Co wiemy o nowym filmie Cooglera?

Choć o fabule obrazu faktycznie wiemy stosunkowo niewiele, to więcej możemy napisać o części produkcyjnej. Na wielkim ekranie oprócz wspomnianego B. Jordana oraz Steinfeld pojawią się również: Jack O'Connell, Delroy Lindo, Jayme Lawson, Omar Benson Miller i Wunmi Mosaku. Producentami wykonawczymi filmu są dwukrotny zdobywca Oscara, kompozytor Ludwig Göransson, Rebecca Cho, a także Will Greenfield.

Film ma zadebiutować na ekranach kin 7 marca 2025 roku.

Źródło: Instagram (@addp) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.